ابلاغ آیین نامه انتخابات شورای هیئات مذهبی به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان
23 بازدید
موضوع: مدیریت
مصاحبه کننده : خبرنگار ان
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ido
تعداد شرکت کننده : 0

ابلاغ آيين نامه انتخابات شوراي هيئات مذهبي به ادارات تبليغات اسلامي شهرستان

آيين نامه چهارمين دوره انتخابات شوراي هيئات مذهبي در استان اصفهان به ادارات تابعه ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، حجت الاسلام حسن بابايي دبير و رئيس هيئت اجرايي چهارمين دوره انتخابات شوراي هيئات مذهبي استان اصفهان در گفتگويي اظهار داشت: در پي ارسال آيين نامه چهارمين دوره انتخابات شوراي هيئات مذهبي از سوي معاونت فرهنگي و تبليغ سازمان تبليغات اسلامي، اين آيين نامه به ادارات تابعه شهرستان هاي استان جهت هماهنگي در اجرا و اطلاع رساني به موقع به هيئات مذهبي ابلاغ شد.

وي افزود: شوراي هيئات مذهبي يكي از بازوان توانمند سازمان تبليغات اسلامي در جهت ساماندهي و نظارت بر هيئات مذهبي و يك نهاد غير دولتي است كه توان اثر گذاري در جامعه را به طور مستقيم دارد و به لحاظ 3 دوره حضور در عرصه فرهنگ ديني جامعه،نقش خود را به خوبي ايفا كرده است.

بابايي حل اختلاف، نظارت و ارزيابي برعملكرد، تسهيل در صدور مجوز هيئات مذهبي و مبارزه با آسيب ها و انحرافات مذهبي را از جمله كاركردهاي شوراي هيئات مذهبي برشمرد.

دبير و رئيس هيئت اجرايي چهارمين دوره انتخابات شوراي هيئات مذهبي استان اصفهان اظهار اميدواري كرد: با توجه به وجود5100 هيئت مذهبي در استان انتخابات آينده شوراي هيئات مذهبي پر شور و با شكوه برگزار شود.

گفتني است اين انتخابات جمعه سوم آبان  92 به صورت همزمان در سراسر كشور برگزار خواهد شد.