راهپیمایی 22 بهمن شهر مبارکه با سخنرانی مسئول تشکلهای دینی تبلیغات اسلامی اصفهان
26 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار ان
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ido
تعداد شرکت کننده : 0

راهپيمايي 22 بهمن شهر مبارکه با سخنراني مسئول تشکلهاي ديني تبليغات اسلامي اصفهان

مراسم راهپيمايي 22 بهمن شهر مبارکه با سخنراني حجت الاسلام حسن بابايي مسئول تشکلهاي ديني اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، راهپيمايي عظيم 22 بهمن مردم شهرستان مبارکه همزمان با سي و چهارمين سالروز پيروزي انقلاب ‌اسلامي ايران از ساعت 10 صبح يکشنبه در مبارکه و همزمان در 4 شهر ديزيچه ،زيبا شهر،کرکوند و طالخونچه ‌آغاز شد.

از روزهاي گذشته همزمان با دعوت همه گروه‌ها، شخصيت ها و تشکل هاي فعال در عرصه هاي گوناگون، دستگاه‌هاي مختلف نيز تمهيدات لازم را براي آراسته و آماده سازي مسيرهاي راهپيمايي عظيم 22 بهمن در شهر مباركه انديشيده و از صبح 22 بهمن همه چيز براي ثبت يک حماسه ديگر آماده بود.

مردم و مسئولين شهرستان مبارکه همراه با ملت بيدار و هميشه در صحنه مردم کشور اسلاميمان ايران همصدا و همگام با آنان شعار هاي مرگ بر آمريکا و مرگ بر اسرائيل سر دادند و برائت خود را نسبت به دشمنان اسلام و انقلاب اسلامي اعلام داشتند.

حضور کليه آحاد مردم در اين راهپيمايي از کودکان شيرخوار تا پيرمردان سالمند نشان از وحدت ، ايمان و وفاي به عهد نسبت به انقلاب و آرمانهاي آن دارد که مردم شهرستان مبارکه چه خوب به عهد خود وفا نمودند و با شعار هاي خود از آرمانها و دست آورد هاي انقلاب اسلامي دفاع نمودند.

حجت الاسلام بابايي مسئول تشکلهاي ديني اداره كل تبليغات اسلامي استان اصفهان به عنوان سخنران اين مراسم گفت: شرائط ما اکنون شرايط بدر و خيبر است و ما بايد به مقاومت وپايداري خود ادامه دهيم.

وي اظهار داشت: انشاء الله اين پرچمي که به دست ما رسيده به دست صاحب اصلي اش برسانيم.

وي افزود: اين حضور گسترده يک حماسه است و انتخابات آينده حماسه ديگري است که ملت ايران از آن سربلند و بيرون خواهد آمد.

در پايان راهپيمايي با‌شکوه و دشمن شکن يوم الله بيست و دوم بهمن ماه قطعنامه‌اي در 10 بند قرائت شد و در پايان هر بند مردم تکبير گفتند.