در انتخاب فرد اصلح باید به معیارهای امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه کنیم
22 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار ان
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ido
تعداد شرکت کننده : 0

در انتخاب فرد اصلح بايد به معيارهاي امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي توجه کنيم

در آستانه برگزاري انتخبات مجلس شوراي اسلامي و بمنظور مشارکت عمومي و حداکثري در انتخابات حجت الاسلام بابايي در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان؛حجت الاسلام بابايي مسئول سياسي پايگاه بسيج آيت الله مدرس اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان با اشاره به اينکه معيارهاي زيادي توسط امام راحل و رهبري معظم انقلاب ارائه شده است گفت: معتقد به ولايت فقيه و پيرو ولايت بودن، حامي مستضعفان و محرومان بودن و نهراسيدن از تشرهاي آمريکا از جمله معيارهايي است که رهبر فقيد انقلاب مطرح کرده اند.

وي افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامي نيز ساده زيست بودن، ادامه دادن به خط امام راحل و نداشتن زندگي اشرافي را به عنوان معيارهاي فرد اصلاح مطرح کرده اند.

بابايي معيارهاي امام امت براي انتخاب اصلح در انتخابات را راهگشا خواند و افزود: اعتقاد و التزام عملي به قانون اساسي، ساده زيست بودن و نداشتن زندگي اشرافي، استکبار ستيزي و نهراسيدن از قدرتهاي بزرگ و اعتقاد به اسلام با تمام وجود را از معيارهاي مورد توجه امام در انتخاب اصلح خواند.

وي گفت: از ديدگاه امام راحل شرکت در انتخابات واجب است و امام حضور در انتخابات را مانند نماز خواندن واجب دانستند.

بابايي گفت: شرکت نکردن در انتخابات در آن دنيا يک سوال دارد و شرکت کردن چهار سوال و بايد دقت کنيم تا با حضور در انتخابات و انتخاب اصلح به وظيفه شرعي و قانوني خود در انتخابات به نحو احسن عمل کنيم.

بابايي با بيان اينکه فردي که در انتخابات شرکت و راي مي دهد به مراتب وظيفه و مسووليت سنگين تري بر عهده دارد گفت: براي موفق خارج شدن از اين رسالت عظيم بايد در انتخاب فردي که مهمترين مسووليت هاي نظام را به عنوان قانونگذاربر عهده مي گيرد بايد به توصيه ها و معيارهايي که امام راحل و رهبري معظم ارائه کرده اند توجه کنيم.

مسئول تشکلهاي ديني اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان با تاکيد بر حضور گسترده همدوش با حماسه سازان دوران تکرار ناشدني دفاع مقدس در انتخابات افزود : در انتخابات به فرد اصلح بر اساس معيارهاي معرفي شده از سوي امام راحل و مقام معظم رهبري راي خواهيم داد.