اوقات فراغت غنی ترین و خلاق ترین موقعیت برای رشد و تعالی فرد است
27 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار ان
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ido
تعداد شرکت کننده : 0


اوقات فراغت غني ترين و خلاق ترين موقعيت براي رشد و تعالي فرد است

مدير مسئول کانون فرهنگي تبليغي شهداي سن سن کاشان گفت: اوقات فراغت، بهترين، بارورترين و غني ترين و خلاق ترين موقعيت براي رشد و تعالي فرد است تا اينكه شخص به دور از قيدها و بندها و قالب ها بتواند خلاقيت ، آفرينش و نوع آوري و تفكر سيال و مقال خود را به نمايش بگذارد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، حجت الاسلام حسن بابايي مدير مسئول کانون فرهنگي تبليغي شهداي سن سن کاشان گفت: اوقات فراغت ، بهترين ، بارورترين و غني ترين و خلاق ترين موقعيت براي رشد و تعالي فرد است تا اينكه شخص به دور از قيدها و بندها و قالب ها بتواند خلاقيت ، آفرينش و نوع آوري و تفكر سيال و مقال خود را به نمايش بگذارد .

حجت الاسلام بابايي گفت:آمار و قرائن نشان مي دهد كه در حال حاضر قريب به اتفاق نسل جوان و نوجوان ما همواره طالب معنويت بوده و در عرصه هاي معنوي نيز اين واقعيت خود را به خوبي نشان داده است .

مدير مسئول کانون فرهنگي شهداي سن سن در ادامه اهداف طرح اوقات فراغت را بيان نمود.ايشان گفت: گسترش معارف اسلامي در جامعه به ويژه در بين نوجوانان و كودكان و تربيت آينده سازان ميهن اسلامي -معرفي انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن و انديشه هاي والاي حضرت امام خميني ( ره ) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) -اجراي برنامه هاي آموزشي و فرهنگي مخصوص كودكان و نوجوانان در راستاي چشم انداز برنامه 20 ساله نظام - رفع اشكالات اعتقادي و پاسخ به شبهات در زمينه دين و دينداري در اذهان كودكان و نوجوانان -فعال نمودن مسجدو کانون فرهنگي و مرتبط كردن كودكان و نوجوانان با كانون مذهبي و گسترش ارتباط آنان با مسجد . غني سازي اوقات فراغت كودكان و نوجوانان و شناسايي استعدادهاي درخشان و پرورش و شكوفايي بيشتر آنها -آشنا نمودن كودكان و نوجوانان با سيره علمي و عملي پيامبر اكرم ( صلي الله عليه و آله و سلم ) و ائمه معصومين به عنوان برترين الگوي انسانيت . نهادينه كردن باورها و آموزه اي ديني و اخلاقي و آشنايي مخاطبين با فرهنگ ناب اسلامي . ايجاد زمينه مطلوب براي حضور موثر مخاطبين در فعاليتهاي اجتماعي و فرهنگي -تبيين چهره حقيقي دين و پيراستن آن از خرافات و بدعتها -ايجاد نشاط و شادابي ، تحرك بيشتر در كودكان و نوجوانان به فعاليتهاي ورزشي ، تفريحي ، اردويي .