زمینه آشنایی جوانان با آداب و رسوم ماه رمضان فراهم شود
22 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار ان
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ido
تعداد شرکت کننده : 0

زمينه آشنايي جوانان با آداب و رسوم ماه رمضان فراهم شود

فرمانده پايگاه بسيج آيت الله مدرس (ره)اداره کل تبليغات اسلامي اصفهان گفت: در راستاي استفاده بهتر و مطلوبتر بايد زمينه آشنايي جوانان با آداب و رسوم ماه رمضان فراهم شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اصفهان؛ حجت الاسلام بابايي با اشاره به اينكه ماه رمضان ماه خودباوري وخود سازي است، تصريح کرد: اين ماه فرصتي است كه مي تواند جايگزين ارتباط هاي تمام سال شود.

وي برگزازي محافل و مراسم قرآني با حضور خود جوانان و به مديريت آنان را زمينه مناسب براي جذب جوانان به اين محافل عنوان كرد و افزود: در برگزاري محافل قرآني بابد علاقمندي جوانان به موضوع مورد نظر باشد.

وي ادامه داد: اين ماه مي تواند آغاز و تمريني براي سعادت اخروي باشد پس در اين ماه كه براي افطاري دورهم هستيم بايد زمان بيشتري را به خانواده هاي خود اختصاص بدهيم.

بابايي تصريح كرد: ماه رمضان كه فرامي رسد همه چيز رنگ و بويي الهي به خود مي گيرد و در اين ماه روزه داران مي كوشند در مسير بهبود خلقيات خود به پيش بروند و دوستي هاي خود را افزايش بدهند و به ديگران مهر بورزند.

وي در پايان گفت: بايد آداب و رسوم رمضان را به جوانان ياد بدهيم چرا كه بعضي از جوانان ماه رمضان را در سحري و افطاري مي بينند اين در حالي است كه ماه رمضان بايد در روح و جسم ما تأثير گذار باشد.