کارگروه تمدن نوین اسلامی در اصفهان راه‌اندازی می‌شود
28 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حجت الاسلام حسن بابایی عصر امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار کرد: کمیته قرآن و هیئت‌های مذهبی در 35 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های محوری را آماده کرده است.

وی با بیان این که  محفل‌های انس با قرآن در استان و شهرستان اصفهان برگزار می‌شود، تصریح کرد: اگر بخواهیم در مقابل جبهه دشمن ایستادگی کنیم باید با برنامه‌ریزی و انگیزه فعالیت کرد.

دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به این که 6 هزار تشکل با امضا واحد جبهه فرهنگی را تشکیل می‌دهند، افزود: این جبهه برای مقابله با جنگ نرم دشمنان جمهوری اسلامی ایران، 6 هزار وبلاگ را نیز راه‌اندازی می‌کند.

وی به برنامه‌های کمیته قرآن و هیئت‌های مذهبی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: در دهه فجر امسال 4 هزار مسجد به فضای مجازی و پورتال ملی مساجد وارد می‌شوند.

رئیس کمیته قرآن و هیئت‌های مذهبی ستاد دهه فجر استان اصفهان بیان کرد: بنا به اهمیت موضوع در آینده نزدیک هر مسجد دارای یک وبلاگ می‌شود تا ارزش‌های دینی در جامعه گسترش یابد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور تبیین تمدن نوین اسلامی، کارگروه تمدن نوین اسلامی راه‌اندازی شده است.

حجت‌الاسلام بابایی تصریح کرد: کمیته قرآن و هیئت‌های مذهبی ستاد دهه فجر استان اصفهان، 35 برنامه دیگر نیز به مناسبت 35 سالگرد پیروزی انقلاب برگزار می‌کند.

انتهای پیام/ ب