۴ هزار مسجد اصفهان وارد فضای مجازی می شوند
30 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت:در دهه فجر ۴ هزار مسجد استان وارد فضای مجازی شده و به پرتال ملی مساجد کشور متصل می شوند.

به گزارش پرتال مرکز امور مساجد، حجت الاسلام حسن بابایی،دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان این خبر اظهار داشت: این سازمان به مناسبت ایام دهه فجر برنامه های ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده و تلاش می کند که در زمینه مقابله با برنامه های دشمنان، به صورت ویژه فعالیت کند.
وی افزود: راه اندازی ٦ هزار وبلاگ برای مقابله با جنگ نرم، از جمله فعالیت های این ستاد به شمار می آید و قرار است این فعالیت ها ادامه داشته باشد.
دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به ضرورت توجه به فضای سایبری در مساجد استان تصریح کرد: در ایام دهه فجر امسال نزدیک به ٤ هزار مسجد استان اصفهان وارد فضای مجازی شده و به پرتال ملی مساجد کشور متصل می شوند.
وی ادامه داد: همچنین در کنار آن قرار است راه اندازی وبلاگ های مساجد نیز مورد توجه قرار گیرد تا در فضای سایبری برای مقابله با جنگ نرم اقدام کنند.
حجت الاسلام بابایی درباره فعالیت های کمیته قرآن و هیئت های مذهبی ستاد دهه فجر استان اصفهان اضافه کرد: این کمیته ٣٥ برنامه ویژه در ایام دهه فجر تدارک دیده و در کنار سایر برنامه ها اجرایی می کند.