دهه فجر، فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی است
45 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

خبرگزاری ایمنا: دبیر کمیته انجمن های اسلامی، هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی ستاد دهه فجر استان اصفهان با اشاره به اینکه عزت، خودباوری و پیشرفت در تمام زمینه ها مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: دهه فجر، فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی است.


پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۶

به گزارش ایمنا، حجت الاسلام حسن بابایی ابراز داشت: ایام ‌الله دهه فجر یکی از بارزترین ایام انقلاب اسلامی است که باید برای هرچه باشکوه برگزار شدن آن از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
وی افزود: بزرگداشت دهه فجر تجلیل از ارزش های انقلاب است و ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی است که جوانان را با دستاوردهای عظیم این انقلاب آشنا سازیم.
دبیر کمیته انجمن های اسلامی، هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی ستاد دهه فجر استان اصفهان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگ زرینی در تاریخ کشور است، گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی را برای مردم ایران و جهان به همراه داشته که عزت، خودباوری و پیشرفت در تمام زمینه ها مهم ترین آن هاست. 
برای امنیت و آرامش امروز، مدیون شهدا هستیم
وی از حضور هیئت ها و کانون های فرهنگی همزمان با سالروز ورود امام(ره) در گلستان شهدا خبر داد و بیان داشت: همه ما امنیت و آرامش امروز خود را مدیون شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی هستیم و در این راستا بر خود وظیفه دانستیم که به مناسبت سالروز ورود معمار کبیر انقلاب در این مکان حضور داشته باشیم.
بابایی دهه فجر را بهترین فرصت برای تبیین نقش و اهمیت ولایت فقیه دانست و افزود: به همین منظور برنامه گفتمان های ولایت فقیه و سبک زندگی امام(ره) با حضور سخنرانان برجسته درمساجد استان برگزار می شود.
دبیر کمیته انجمن های اسلامی، هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی ستاد دهه فجر استان از شروع فعالیت جبهه فرهنگ انقلاب اسلامی در استان در روز ۱۳ بهمن خبر داد.
فعالیت ۶ هزار هیئت مذهبی در استان اصفهان
وی یادآور شد: در حال حاضر ۶ هزار هیئت مذهبی، ۵۵۰ کانون فرهنگی و ۳۰ انجمن اسلامی در استان اصفهان فعالیت می کنند که قرار است تعدادی از  این سه گروه که توانمندی و ظرفیت برگزاری برنامه های شاخص را دارند، به صورت یکپارچه برنامه های محوری برگزار کنند.
بابایی معرفی تشکل های شاخص و محوری استان، برگزاری جشن انقلاب درمساجد، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، حضور منسجم هیات های مذهبی و انجمن ها در نمازجمعه ۱۸بهمن، برگزاری جشن ولادت امام حسن عسگری(ع) در مساجد، برگزاری مراسم وفات حضرت فاطمه معصومه(س) در مساجد را از دیگر برنامه های بزرگداشت ایام الله فجر عنوان کرد.
دبیر کمیته انجمن های اسلامی، هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی ستاد دهه فجر استان از برگزاری نمایشگاه پوستر و تصاویر انقلاب اسلامی همزمان با ایام پیروزی انقلاب اسلامی درمساجد خبر داد.
وی افزود: مراسم اختتامیه شعر "ولایت و بصیرت" ۱۹ بهمن در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان برگزار می شود. 
بابایی تصریح کرد: ویژه نامه الکترونیکی فجر انقلاب، برگزاری مسابقه کتبی"همراه با انقلاب"، برگزاری مسابقه پیامکی "دستاوردهای انقلاب"، ویژه نامه مکتوب فجر۳۵، توزیع لوح فشرده "امام آمد"، توزیع بسته های فرهنگی و جزوات انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های بزرگداشت فجر پیروزی است.
در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنیم
بابایی از راه اندازی وبلاگ فجر انقلاب اسلامی همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: ‌در راستای تبیین اهمیت حقایق انقلاب اسلامی و ایثارگری ها و همراهی و همدلی مردم، ‌به مناطق محروم و روستایی مبلغ اعزام می کنیم.
دبیر کمیته انجمن های اسلامی، هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی ستاد دهه فجر استان اصفهان از حمایت ۲۵ مسجد محوری،۲۵ کانون محوری و ۲۵ هیات محوری خبر داد و یادآور شد: در این راستا از هیئت های مذهبی و فرهنگی دانش آموزان و بانوان نیز حمایت می کنیم. 
وی با تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله "۲۲ بهمن" تصریح کرد: ‌با حضورپرشور خود در این راهپیمایی بار دیگر نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنیم و به آن ها می گوییم که ما همیشه مطیع رهبر و ولایت هستیم.
بابابی افزود: ‌همزمان با این راهپیمایی جوایز نفرات برتر مسابقاتی که در دهه فجر برگزار شده به آن ها اعطا می شود.