مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: در روز میلاد ام ابیها (س) همایش “خانواده فاطمی و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره)” به صورت
111 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

حجت الاسلام حسن بابایی در گفتگو با خبرنگار اصفهان بیدار، پیرامون برنامه های شاخص سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال ۹۳ اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های ستادی انجام شده در این سازمان قرار است جشن های ویژه ای در شب و روز میلاد دخت نبی اکرم (ص) در مساجد شاخص استان برگزار شود.

وی در رابطه با برگزاری همایش های ویژه روز میلاد تصریح کرد: در روز میلاد ام ابیها (س) همایشی با عنوان “خانواده فاطمی و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره)” به صورت مجزا در هر شهرستان برگزار خواهد شد.

مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: گفتمان دینی در خصوص “سبک زندگی فاطمی” به صورت ویژه در مدارس و مساجد به اجرا در خواهد آمد.

* 200 نفر از بانوان اصفهانی از مجتمع فولاد مبارکه بازدید می کنند

وی از بازدید ۲۰۰ نفر از بانوان شهرستان اصفهان از مجموعه مجتمع فولاد مبارکه اصفهان در روز ۳۰ فروردین ماه خبر داد.

بابایی از گردهمایی جمعیت بانوان فرهیخته استان اصفهان همزمان با روز میلاد یاس نبوی در اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد و بیان داشت: بانوان فرهیخته و اساتید حوزه و دانشگاه استان تشکلی ایجاد نموده اند که اعضای این تشکل در این گردهمایی همفکری و تعامل خواهند کرد.

* انتشار ویژه نامه الکترونیکی در فضای مجازی در هفته زن

وی از نشر ویژه نامه الکترونیکی ویژه هفته بزرگداشت مقام زن به عنوان برنامه های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این ویژه نامه در سایت های اینترنتی www.esfahan-tebyan.ir و esfheiat.ir منتشر خواهد شد.

دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی استان اصفهان از احتمال برگزاری تجمعی ویژه خواهران هیئات مذهبی در میدان امام علی(ع) خبر داد و تاکید کرد: هنوز تصمیم قطعی برای انجام شدن این اجتماع صورت نگرفته است.

* تجلیل از کارمندان زن دستگاه ها و سازمان ها

مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ادامه پیرامون برنامه های سایر دستگاه ها و ارگان های سطح استان و عضو ستاد، خاطر نشان کرد: از جمله این برنامه ها تجلیل از مادران و همسران شهداست که در هر دستگاه به صورت مجزا انجام می شود.

وی افزود: تجلیل از کارمندان زن در ادارات مختلف نیز از دیگر برنامه های روز بزرگداشت مقام زن است.

* دیدار فعالان فرهنگی زن با امام جمعه و رئیس حوزه علمیه اصفهان

بابایی در نهایت تاکید کرد: برنامه های ذکر شده، برنامه های شاخص سازمان می باشند و علاوه بر آن ها برنامه های بسیاری نیز مطابق سنوات گذشته به صورت عمومی برگزار می شود که از آن جمله می توان به دیدار خواهران فعال در عرصه های فرهنگی با آیت الله مظاهری، رئیس حوزه علمیه اصفهان و آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان اشاره کرد.