تمدن اسلامی به برکت انقلاب اسلامی احیا شد
50 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

خبرگزاری بسیج: مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: شرط رسیدن به تمدن نوین اسلامی ترویج سبک زندگی اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اصفهان، حجت الاسلام محسن بابایی مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در مجمع ذاکرین و مادحین ناحیه امام رضا (ع)که با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان و فرمانده این ناحیه برگزار شد با بیان اینکه مداحان پرچمداران نهضت حسینی هستند،گفت: مداح واقعی کسی است که رنگ و بوی خدایی داشته و دلش برای آبروی اسلام می تپد.

وی با اشاره به این روایت که در قیامت هر قومی با امام خود محشور می شود اظهار داشت: امام هر قوم شخصی است که در بین آنهاست و با توجه به حدیثی از حضرت ولی عصر(عج) که فرموده اند در زمانی که من بین شما نیستیم به سراغ ولی فقیه بروید تأکیدکرد: ما با ولی فقیه زمانمان محشور می شویم و او امام ما است.

حجت الاسلام بابایی در ادامه با اشاره به برخی از انحرافات در حوزه مداحی گفت: اگر می خواهید مداح واقعی باشید باید گوش به فرمان ولی فقیه و همگام با ولایت باشید.

مسئول تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی اصفهان در بخش دیگری از سخنانش علت نامگذاری امسال با عنوان حماسه سیاسی حماسه اقتصادی را قرار گرفتن نظام در یک پیچ حساس، خطرناک و تاریخی دانست و گفت: تمام اتفاقات در این برهه از زمان، در تاریخ ثبت خواهد شد.

وی سرنگونی و سقوط در دره یا عبور به سلامت را دو احتمال عبور از این برهه حساس عنوان کرد و گفت: دشمن به اهمیت این مقطع زمانی پی برده و تمام امکانات سیاسی، اقتصادی، علمی، ورزشی و هر ابزاری که در اختیار داشته را برای مقابله با جمهوری اسلامی به میدان آورده است.

حجت الاسلام بابایی با اشاره به شروع تمدن اسلامی از زمان امام صادق(ع) و شکل گیری آن در قرن چهارم اذعان داشت: توجه نکردن دولتمردان اسلامی به دین باعث افول و نزول آن تمدن شد به طوری که دشمنان اسلام مسلمانان را عقب افتاده و جهان سومی خطاب کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: 35 سال از احیای آن تمدن اسلامی به برکت انقلاب اسلامی می گذرد و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) نوید تمدن نوین اسلامی را می دهند منتهی شرط رسیدن به آن حضور حماسی، قدرتمند و با تمام امکانات برای عبور سالم از پیچ حساس و تاریخی نظام و تغییر سبک زندگی غربی به سمت سبک زندگی اسلامی است.

انتهای پیام /