حجه الاسلام والمسلمین حسن بابایی رییس اداره تشکل های سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان به تشریح ظرفیت ها و حمایت های سازمان تبلیغات اسلامی از کانون ه
49 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

حجه الاسلام والمسلمین بهشتی نژاد ،مدیر کل تبلیغات اسلامی استان دردومین نشست مدیران کل و مدیران مسوول کانون های فرهنگی و هنری و هنری مساجد اظهار کرد:همه ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی برای تقویت وپشتیبانی از کانون های فرهنگی هنری مساجد به کار گرفته خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان، دراین نشستحجه الاسلام والمسلمین حسن بابایی رییس اداره تشکل های سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان به تشریح ظرفیت ها و حمایت های سازمان تبلیغات اسلامی از کانون های فرهنگی هنری مساجد پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی،‌ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهاننیز این نشست گفت: برگزاری این جلسات در راستای استفاده از ظرفیت های ادارات و سازمان های مختلف و آشنایی هر چه بیشتر کانون های فرهنگی هنری مساجد با سازمان ها است.

وی با اشاره به اینکه ادارات و سازمان های مختلف از برگزاری این نشست بسیار استقبال نموده اند، افزود: لازم است با برنامه ریزی در جهت برگزاری منظم این نشست ها با حضور مسوولان سازمان های مختلف اقدام نماییم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ادامه داد: در این نشست ها باید ادارات و تعدادی از مدیران مسوول کانون های فرهنگی هنری سراسر استان به ارائه ی تجربیات و مسائل خود بپردازند.

‌حجت الاسلام محمد قطبی افزود: با بارگزاری این جلسات به سمت استفاده از ظرفیت حداکثری کانون های فرهنگی هنری مساجد و سازمان ها حرکت خواهیم کرد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی رییس دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) از حضور مدیرکل و معاون مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و همچنین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تقدیر نمود.

وی افزود: مسوولان و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد لازم است نقطه نظرات و مسائل خود را پیرامون برگزاری این جلسات به دبیرخانه اعلام نمایند.

وی ادامه داد:توجه به زیرساخت های فکری از الویت برخوردار است و این یکی از مهم ترین مسائل است و اعضا کانون ها لازم است به این نکته توجه داشته باشند. و آمادگی حمایت از کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در مسائل مختلف پژوهشی را داریم.

حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی ادامه داد: امیدواریم با ارائه نقطه نظرات در جهت برگزاری هر چه بهتر این نشست ها تلاش نماییم.