مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد:
50 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد:

اجرای برنامه های سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی توسط کانونهای فرهنگی تخصصی ایثار و شهادت استان

حجت الاسلام بابایی مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی در نخستین جلسه استانی ستاد بزرگداشت سوم خرداد استان گفت:25 کانون فرهنگیتخصصی ایثار و شهادت تحت نظارت اداره کل تبلیغات اسلامی استان فعالیت دارندکه مجری برنامه های روز سوم خرداد خواهند بود .

در این جلسه معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان گفت: ستاد بزرگداشت سوم خرداد اصفهان با رویکرد مدیریت جهادی و عنوان «سوم خرداد، نماد مدیریت جهادی» تشکیل شود.

رسول یاحی در نخستین جلسه استانی ستاد بزرگداشت سوم خرداد این استان با عنوان «سوم خرداد نماد مدیریت جهادی» با بیان این نکته که فتح خرمشهر سرآغاز همه فتوحات ما است، اظهار کرد: جلسه ستاد سوم خرداد امسال می‌تواند برگزاری اولین جلسه با نگاه مدیریت جهادی باشد.

وی با تبیین شمول مدیریت جهادی و بیان ویژگی‌های آن بیان کرد: امسال در بزرگداشت مناسبت‌های دفاع مقدس، وجه برتری آن، که همان مدیریت جهادی است، باید به عنوان راهکارهایی مناسب در اختیار مردم، سازمان ها، نهادها و همه صنوف قرار بگیرد تا بتوان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی سریع تر حرکت کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان این نکته که فتح خرمشهر، با تلاش‌های شبانه روزی همه اقشار جامعه و در سطح بالاتر با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و زحمات فراوان یگان های عمل کننده اصفهان دست یافتنی شد، گفت: امیدوارم امسال با برنامه‌ریزی درست، باید وارد فعالیت‌های عمیق‌تر و جریان‌ساز شویم.

وی با تکیه بر نقش مهم رسانه‌ها در مدیریت مجازی جهان امروز تصریح کرد: باید از دانشگاه ها، هنرمندان، فرماندهان و همه اقشار فرهنگی ، در نشست‌های گوناگونی خواست تابهترین روش‌ها را برای بیان آن همه ایثار، گذشت، جانفشانی و اخلاق مداری معرفی کرده و با استمداد از اصحاب رسانه مکتوب و غیر مکتوب، ارزش های ناب دفاع مقدس را برای جهانیان به منظر نظر قرار داد.

یاحی خواستار تشکیل ستاد بزرگداشت سوم خرداد با مدیریت جهادی در فرمانداری‌ها و اجرای برنامه‌های مصوب، در تمام شهرستان‌های استان اصفهان شد.

در ادامه جلسه، نمایندگان رده‌های نظامی و انتظامی،ادارات کل وسازمان ها به بیان برنامه های پیش بینی شده در سازمان خود پرداخته و در راستای اجرای دستور العمل ابلاغی ستاد بزرگداشت سوم خرداد استان، اعلام همکاری کردند.

در این جلسه که مدیرکل اجتماعی استانداری، مدیر کل بنیاد شهید، فرماندار اصفهان، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات، مدیرکل ورزش و جوانان، مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی ومدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان و سایر مسئولین شهر حضور داشتند، سردار شیروانیان، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس به ویژه شهدای عملیات بیت المقدس، به تبیین سیاست های کلی دبیرخانه دایمی مناسبت های دفاع مقدس پرداخت.

سردار مجتبی شیروانیان، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای مبنی بر توجه خاص به مسایل فرهنگی و ارزش‌های والای مبانی دفاع مقدس، اظهار کرد: با توجه به این که عملیات بیت‌المقدس یکی از نمونه‌های مثال زدنی مدیریت جهادی بوده و رزمندگان اصفهان در این عملیات نقش ویژه‌ای ایفا کردند، ما از سال گذشته با برگزاری چندین جلسه داخلی و مشورت گرفتن از رده‌های مختلف نظامی و دستگاهای ذیربط مستقر در استان، به نتایج و برنامه‌ریزی خوبی رسیده‌ایم که با ابلاغ برنامه‌های به روز شده و تاثیرگذار، شاهد تبلور روحیه‌ای اقتدار گرایانه و امیدوارانه در جامعه باشیم.