مدیریت جهادی بهترین راهکار برای تحقق توسعه و پیشرفت کشور ا
45 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

مدیریت جهادی بهترین راهکار برای تحقق توسعه و پیشرفت کشور ا

خبرگزاری شبستان: مسئول تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مدیریت جهادی را بهترین راهکار برای تحقق توسعه و پیشرفت کشور دانست.

حجت الاسلام حسن بابایی، مسئول تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان به خبرنگار شبستان در اصفهان گفت: نامگذاری سال 93 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان" اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" با این هدف انجام گرفته که اقتصاد و فرهنگ باید به عنوان دو هدف اصلی مدنظر قرار داده شود و مسئولان و مردم باید با مدیریت جهادی به منویات و بیانات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.

وی ادامه داد: مدیریت جهادی بهترین راهکار برای تحقق توسعه و پیشرفت کشور است و با مدیریت جهادی می توانیم اقتصاد و فرهنگ را که از مهم ترین دغدغه های مقام معظم رهبری است را شکوفا سازیم.

حجت الاسلام بابایی افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جزوه ای با 12 شاخصه مدیریت جهادی آماده و در اختیار دستگاه های دولتی و ادارات قرار داده شده است.

وی همچنین از تدوین پروژه ای با عنوان "شیوه های عملیاتی کردن 12 شاخصه مدیریت جهادی در مسائل اقتصادی و فرهنگی" خبر داد و گفت:‌ برای تدوین این پروژه کمیسیونی تشکیل شده و راهکارها به صورت میدانی تحقیق می شود.

مسئول تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود:‌ انشاالله این پروژه به صورت شیوه نامه اجرایی در پایان سه ماهه نخست سال جاری آماده خواهد شد.

حجت الاسلام بابایی افزود: تحقق شعار سال تنها بر عهده مسئولان نیست بلکه آحاد جامعه باید در این راستا تلاش کنند چرا که مدیرت جهادی نیازمند عزم ملی و اخلاص و همدلی مسئولان و مردم است.