رییس تشکل‌های مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان: 10 هیات مذهبی عشایری در فریدونشهر تاسیس و سازماندهی شدند
49 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

رييس تشکل‌هاي مذهبي سازمان تبليغات اسلامي اصفهان گفت: بهره‌مندي از ماه مبارک رمضان تنها نصيب کساني مي‌شود که محبت اهل بيت را در دل دارند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در فريدونشهر، حجت‌الاسلام و‌المسلمين محمد رضا بابايي سه شنبه شب در جمع مسوولان هيات‌هاي مذهبي شهرهاي فريدونشهر و برف انبار و هم‌چنين عشاير بختياري اين شهرستان اظهار داشت: سر سفره رمضان بنشينيد وعبادت و بندگي کنيد تا به سلاح ايمان و تقوا مجهز شويد تا به مسير و راه سبز و سعادت مندي برسيد.
وي افزود: در ماه مبارک رمضان درهاي مغفرت، رحمت، برکت، دعا و مناجات براي بندگان خداوند گشوده شده و در اين ماه است که براي بهره‌مندي و بهره‌گيري از اين ثمرات بايد همت و تلاش کنيم تا به سر منزل مقصود و نهايي بشر برسيم که اين ماه بهترين و با ارزش‌ترين فرصت براي رسيدن به سعادت و رستگاري است.
رييس تشکل‌هاي مذهبي سازمان تبليغات اسلامي اصفهان با اشاره به اينکه در آستانه ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) نخستين قدم براي تجهيز و ساماندهي هيات‌هاي مذهبي عشايري برداشته شده است، تصريح کرد: در گردهم‌آيي عشاير بختياري و مسوولان سازمان تبليغات اسلامي در جوار امامزاده پيرعلي خوشبختانه 10 هيات مذهبي عشايري در شهرستان فريدونشهر تاسيس و سازماندهي شدند.
بابايي بيان داشت: در سطح استان اصفهان موفق به تشکيل 4700 هيات مذهبي،450 هيات مذهبي بانوان، 110 هيات دانش آموزي و 80 هيات دانشجويي شده‌ايم که آن هم در سايه محبت، اشتياق و ارادت مردم به ائمه اطهار است که اين نشان از خلوص و ولايي بودن مردم و نيت‌هاي پاک و خدايي آنها است.
انتهاي پيام