برگزاری همایش «خانواده فاطمی و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره)» در اصفهان
50 بازدید
مصاحبه کننده : خبرنگاران
محل مصاحبه : اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاریها
تعداد شرکت کننده : 0

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان نیوز» مسئول تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: در روز میلاد ام‌ابیها (س) همایش «خانواده فاطمی و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) » به صورت مجزا در هر شهرستان برگزار می‌شود.
بابایی پیرامون برنامه‌های شاخص سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال ۹۳ اظهار داشت: طبق برنامه ریزی‌های ستادی انجام شده در این سازمان قرار است جشن‌های ویژه‌ای در شب و روز میلاد دخت نبی اکرم (ص) در مساجد شاخص استان برگزار شود.
وی در رابطه با برگزاری همایش‌های ویژه روز میلاد تصریح کرد: در روز میلاد ام‌ابیها (س) همایشی با عنوان “خانواده فاطمی و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) ” به صورت مجزا در هر شهرستان برگزار خواهد شد.
مسئول تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: گفتمان دینی در خصوص “سبک زندگی فاطمی” به صورت ویژه در مدارس و مساجد به اجرا در خواهد آمد.
وی از همچنین بازدید ۲۰۰ نفر از بانوان شهرستان اصفهان از مجموعه مجتمع فولاد مبارکه اصفهان در روز ۳۰ فروردین ماه خبر داد.
بابایی از گردهمایی جمعیت بانوان فرهیخته استان اصفهان همزمان با روز میلاد یاس نبوی در اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد و بیان داشت: بانوان فرهیخته و اساتید حوزه و دانشگاه استان تشکلی ایجاد نموده‌اند که اعضای این تشکل در این گردهمایی همفکری و تعامل خواهند کرد.
وی از نشر ویژه نامه الکترونیکی ویژه هفته بزرگداشت مقام زن به عنوان برنامه های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این ویژه نامه در سایت‌های اینترنتی www.esfahan-tebyan.ir و esfheiat.ir منتشر خواهد شد.
دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی استان اصفهان از احتمال برگزاری تجمعی ویژه خواهران هیئت مذهبی در میدان امام علی (ع) خبر داد و تاکید کرد: هنوز تصمیم قطعی برای انجام شدن این اجتماع صورت نگرفته است.
مسئول تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ادامه پیرامون برنامه‌های سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های سطح استان و عضو ستاد، خاطر نشان کرد: از جمله این برنامه‌ها تجلیل از مادران و همسران شهداست که در هر دستگاه به صورت مجزا انجام می‌شود.
وی افزود: تجلیل از کارمندان زن در ادارات مختلف نیز از دیگر برنامه‌های روز بزرگداشت مقام زن است.
بابایی در نهایت تاکید کرد: برنامه‌های ذکر شده، برنامه‌های شاخص سازمان می‌باشند و علاوه بر آن‌ها برنامه‌های بسیاری نیز مطابق سنوات گذشته به صورت عمومی برگزار می‌شود که از آن جمله می‌توان به دیدار خواهران فعال در عرصه‌های فرهنگی با آیت‌الله مظاهری، رئیس حوزه علمیه اصفهان و آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان اشاره کرد.