استان اصفهان در مدیریت جهادی به‌عنوان استان شایسته تقدیرمعرفی شد
67 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار
محل مصاحبه : اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت سازمان تبلیغات اسلامی
تعداد شرکت کننده : 0

همایش اختتامیه طرح مدیریت جهادی در مشهد برگزار و اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان به‌عنوان استان شایسته تقدیر، معرفی شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، این همایش که از پیش از ظهر چهارشنبه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مجتمع فرهنگی ولایت مشهد آغاز و به مدت دو روز ادامه داشت.

حجت‌الاسلام عباس اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در ابتدای این همایش گزارشی از فعالیت‌های دبیرخانه مدیریت جهادی سازمان تبلیغات اسلامی مستقر در استان قم و طرح‌های فرهنگی با رویکرد مدیریت جهادی ارائه کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی سخنران دیگر این همایش بود که به بررسی رویدادهای جهان اسلام و تبیین مولفه‌های نامگذاری هر ساله توسط مقام معظم رهبری و وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه‌سازی تحقق این شعارها پرداخت.

رونمایی از مجموعه عملکرد دبیرخانه مدیریت جهادی بخش دیگری از این همایش بود که توسط حجج اسلام والمسلمین خاموشی، روحانی‌نژاد معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی قم و مرویان مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی انجام شد.

حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این همایش ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در راستای اجرای طرح‌های مدیریت جهادی تاکید کرده که این طرح‌های باید استمرار داشته باشد.

در نوبت بعدازظهر این همایش دو روزه علاوه بر برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع چالش‌های فرهنگی و اجتماعی با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدابوالفضل موسوی، کارگاه آموزشی دولت و ملت، همدلی و همزبانی با حضور دکتر شجاعی از روزنامه خراسان برگزار می‌شود.

برگزاری درس اخلاق با سخنرانی حجت‌الاسلام راشد یزدی و جمع بندی عملکرد استان‌ها در حوزه مدیریت جهادی از برنامه‌های روز دوم این همایش بود.

دبیرخانه مدیریت جهادی سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۹۳ در استان قم تشکیل شده و برنامه‌های فرهنگی با رویکرد مدیریت جهادی در این دبیرخانه تصویب و در استان‌های کشور اجرایی شد.

در این همایش استان اصفهان در مدیریت جهادی به‌عنوان استان شایسته تقدیر معرفی شد.