مادران نمونه قرآن‌آموز در استان اصفهان تجلیل می‌شوند
69 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار
محل مصاحبه : اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت سازمان تبلیغات اسلامی
تعداد شرکت کننده : 0

مسئول تشکل‌های مذهبی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از ۱۲۰ مادر نمونه قرآن‌آموز در اصفهان تجلیل می‌شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان؛حجت‌ الاسلام حسن بابایی با اشاره به‌ ویژه برنامه جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در اصفهان اظهار داشت: به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از ۱۲۰ مادر نمونه قرآن‌ آموز در استان اصفهان تجلیل می‌شود.

وی افزود: در این تجلیل شاخصه‌هایی مانند مادر و یا همسر شهید و یا ایثارگر نیز ملاک است که آشنایی او به علوم قرآنی از اولویت‌های نخست این تجلیل به شمار می‌رود.

مسئول تشکل‌های مذهبی تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: در شهرستان ها دیگر نیز تجلیل از مادران نمونه قرآن‌آموز انجا می‌شود که تعداد هر شهرستان ۲۰ نفر است.

وی بیان کرد: به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) ۱۰۰ مداح منتخب استان اصفهان روز پنجشنبه با مقام معظم رهبری دیدار کرده و از فرمایشات ایشان استفاده می‌کنند.

حجت‌ الاسلام بابایی خاطرنشان کرد: شب شعر فاطمی با موضوع حضرت فاطمه زهرا(س) در اصفهان و همه شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی گفت: همایشی نیز با عنوان نقش هیئت‌های مذهبی و کانون‌های فرهنگی در رابطه با شعار سال مقام معظم رهبری برگزار می‌شود که فراخوان این همایش میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) توزیع و برگزاری همایش در شب نیمه شعبان است.