عضویت معتکفین اصفهان در شبکه اجتماعی معتکفین
63 بازدید
موضوع: تبلیغ
مصاحبه کننده : خبرنگار
محل مصاحبه : اصفهان
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت سازمان تبلیغات اسلامی
تعداد شرکت کننده : 0

دبیر ستاد مراسم معنوی اعتکاف استان اصفهان گفت: به منظور اطلاع‌رسانی، تعامل و به اشتراک‌گذاری خاطرات، افکار و تجارب فردی و اجتماعی معتکفین، شبکه اجتماعی معتکفین راه اندازی شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام حسن بابایی دبیر ستاد مراسم معنوی اعتکاف استان اصفهان گفت: به منظور اطلاع‌رسانی، تعامل و به اشتراک‌گذاری خاطرات، افکار و تجارب فردی و اجتماعی معتکفین،شبکه اجتماعی معتکفین راه اندازی شد.

وی افزود: این وب‌گاه اجتماعی، بستری است امن، سالم وقدرتمند ویژه کاربرانی که دست‌کم یک‌بار، لذت حضور در فضای روحبخش اعتکاف را چشیده و علاقمندند دوستی‌ها و روابط شکل‌گرفته خود با دیگر افراد شرکت‌کننده در مراسم اعتکاف را در فضای مجازی تداوم و استمرار ببخشند.

وی اضافه کرد: در این شبکه اجتماعی، کاربران(معتکفین)، می‌توانند به راحتی با دوستان خود گپ بزنند، دیگران را در عقاید و باورهای خود سهیم کنند، عکس‌ها و ویدیوها را پست کنند، به صورت دو به دو و برخط با هم در تماس باشند، اطلاعات، اخبار، تجارب و خاطرات خود از لحظه‌های ناب نیایش و.. . را به اشتراک بگذارند، در روز تولد برای هم تبریک بفرستند، دوستان و اقوامی را که مدتها ندیده‌اند بیابند و.. .

حجت‌الاسلام بابایی گفت: در معتکفین علاوه بر بستر نرم‌افزاری مطمئن، زیرساخت سخت‌افزاری قدرتمند جهت به اشتراک‌گذاری متن، صوت، فیلم و تصویر فراهم شده است.

دبیر ستاد اعتکاف اصفهان اظهار داشت: شخصی‌سازی نمایه، خصوصی‌سازی محتوای اشتراکی، ایجاد گروه و ارسال پیام انبوه به اعضای گروه، چت دوطرفه، بازی‌ برخط، برنامه‌های کاربردی نظیر اوقات شرعی، تلاوت ویژه ترتیل، ادعیه روزانه ماه رمضان، و در آخر سرویس منحصر به فرد ارسال پیامک امتیازی یا اعتباری از سایت تبیان به کاربران بدون اطلاع از شماره تلفن ایشان، بخشی از خدمات معتکفین است که همگی به صورت رایگان ارائه می‌شود.